Zapojte se!

Někdy můžeme mít pocit, že změnit naši zemi k lepšímu je skoro nemožné. Přitom stačí málo: vstát ze židle a začít něco dělat. Když se nás takhle zvedne ze židle 10 000, nic a nikdo tuhle sílu nezastaví.

Chcete se zapojit a nevíte přesně, jak? Je to jednoduché a způsobů je několik. Vyberte si ten, který vyhovuje nejvíce právě vám. Každá pomoc se počítá!

ikona tuzka

Sežeňte dalších
5 online podpisů

Počet podpisů je ten nejsilnější argument PRO to, že vám naše aktivita dává smysl. První věc, kterou tak můžete udělat, je přesvědčit 5 vašich přátel, aby podepsali naši petici tady na webu a přidali se k lidem, co jsou PRO. Kolik jste získali podpisů a doporučení si můžete vždy zkontrolovat ZDE.

ikona papir

Stáhněte si
podpisový arch

Stáhněte si podpisový arch. Podpisy nesbíráme online, ale i na papírových arších. Jen prosím pamatujte na to, že i offline podpisy se nakonec musí objevit na webu. Jak toho docílíte se dozvíte na podpisovém archu. Stáhněte si ho ZDE

ikona palce nahoru

Zapojte se do lokální dobrovolnické skupiny

Pokud se chcete zapojit aktivně ve vašem sousedství a regionu, nejlépe toho dosáhnete v našich lokálních dobrovolnických skupinách. Abyste se do lokálních sousedství mohli zapojit, musíte se nejdříve registrovat mezi dobrovolníky. Registrujte se ZDE.

ikona palce nahoru

Podpořte nás
finančně

Za námi nestojí pochybní oligarchové ani velké finanční skupiny. Proto se opravdu počítá jakákoliv podpora každého z vás. Přispět na náš transparentní účet můžete ZDE.

ikona palce nahoru

Sdílejte náš obsah
na sociálních sítích

Pro naše hnutí nepracují trollí farmy ani tisíce falešných účtů. Náš hlas je hlas váš, hlas tisíců dobrovolníků a podporovatelů, hlas naší digitální komunity. Budeme rádi za jakékoliv sdílení nebo podporu v komentářích tam, kde vám to dává smysl. Začít můžete třeba sdílením příspěvků na našem Facebook profilu.

ikona palce nahoru

Dejte nám vědět, jaké programové priority jsou pro vás důležité

Stejně jako si jdeme pro vaši podporu prostřednictvím naší petice, stejně tak chceme stavět náš politický program. Hezky odspodu, od lidí. Nejsme populisté. Nasloucháme odborníkům a program stavíme s nejlepšími experty v naší zemi. Ale vaše zpětná vazba a podněty jsou pro nás důležité úplně stejně. Dejte nám vědět, co vás nejvíc zajímá, ZDE.

Nenašli jste způsob, který vám vyhovuje? Nebo máte doplňující otázky? Napište nám na e-mail nebo nám pošlete váš dotaz přes kontaktní formulář:

ODESLAT

Pro ochranu proti spamu používáme na našem webu službu reCAPTCHA pro kterou platí Zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.