ilustrační obrázek podpory

Jen společně dokážeme naši zemi změnit k lepšímu

Právě teď se rozhoduje. Nestačí sedět doma a čekat, že někdo změní naší zemi k lepšímu za nás. Nikdo to za nás neudělá. V nelehkých časech, které nás po epidemii čekají, je strašně důležité najít společnou řeč. Mluvit se všemi – úspěšnými i neúspěšnými, zklamanými i nerozhodnutými. Naslouchat, ne přesvědčovat. Rozumět, ne zpochybňovat. Jen společně můžeme najít tu nejlepší cestu z krize. Bez vítězů a poražených.

Proč se stát naším dobrovolníkem?

  • Když se spojíme, dokážeme mimořádné věci.
  • Obrovskou energií odspodu dokážeme politiku zásadně změnit.
  • Buďte u toho, když vzniká něco úplně nového.
  • Staňte se součástí komunity skvělých lidí.

Koho hledáme?

  • Aktivní lidi, kterým není jedno, jak tu budeme žít.
  • Všechny ochotné pomoci s petiční kampaní.
  • Osobnosti, které mají chuť změnit Česko.

Přihlásit se jako dobrovolník


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Zásad ochrany osobních údajů a se zasíláním našich marketingových sdělení.

Jak se můžete zapojit?


ikona palce nahoru

Sbírejte podpisy

Jestli se nám zemi podaří změnit k lepšímu, závisí na tom, kolik sesbíráme podpisů. Čím jich bude více, tím silnější hlas budeme mít. Proto je nejdůležitějším úkolem každého dobrovolníka nasbírat co nejvíce podpisů. Digitálních i fyzických. Kolik podpisů jste sesbírali a kolikrát vaše číslo podpisu někdo vložil do podpisového formuláře naleznete ZDE.

ikona palce nahoru

Sdílejte s námi

Bohužel nám epidemie stále brání potkávat se tváří v tvář. Ale přesto můžeme udělat hodně i online. Zapojte se do našeho digitálního sousedství, ať jsme vidět na internetu a sociálních sítích. A sdílejte třeba naše první video.

ikona palce nahoru

Mluvte se svými sousedy

Tahle země nemá lepší a horší lidi. Pojďme spolu mluvit, pochopit se, naslouchat si. Pojďte přesvědčit všechny, že politika nemusí být jen svinstvo. A že demokracie má smysl.

Nevíte, zda se zapojit?

Pokud si nejste jistí, jestli se chcete stát dobrovolníkem a přesto chcete nějak pomoci, napište nám na e-mail.